KS START GÓZD - strona nieoficjalna

• Spokojnych świąt!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orlęta Gołaszyn - Orkan Wojcieszków 5:2
  • AR - TIG Huta Dąbrowa - Polesie Serokomla 1:3
  • Sokół Krynka - KS START GÓZD 0:8
  • ULKS Dębowica - Bór Dąbie 2:3
  • Wenus Oszczepalin - Bad Boys Zastawie 0:7

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

Start Gózd - Bad Boys Zastawie
Ładowanie...

pon.

Tabela rundy wiosennej 2014/15

• autor: startgozd, 2015-06-23 14:58

26 kolejek, 6 miesięcy zmagań, jeszcze więcej treningów. Sezon dobiegł końca. Teraz pozostaje nam odpoczynek i STATYSTYKA.

Najlepszą drużyną rundy wiosennej a zarazem całego sezonu jest Tytan Wisznice. Mogący pochwalić się najlepszym bilansem +35 bramek, nie miał sobie równych w drugiej części rozgrywek. Na własnej skórze o niespożytej sile zespołu pod opieką Zbigniewa Smolińskiego przekonała się nasza ekipa, która doznała dotkliwej porażki na własnym boisku, przegrywając aż 0:4. Drugim zespołem, który zapewnił sobie awans do "Okręgówki" jest LKS Milanów. Warto zauważyć, że jest to jedyna drużyna z czołówki, której urwaliśmy punkty na przestrzeni całego sezonu, co na pewno nie przynosi nam ujmy.

Z popularną "A-klasą" rzekomo żegnają się - odstający od reszty stawki  - Polesie Serokomla, a także walczący do końca sezonu Dębowica i Absolwent Domaszewnica. Dlaczego rzekomo? W ostatnim okresie krążyły plotki o rozwiązaniu klubu z Wohynia - Tornado Branica, spisująca się poniżej oczekiwań kibiców, zawodników i sztabu szkoleniowego. Spekuluje się także rozpoczęcie przez Unię Krzywda sezonu 2015/16 od najniższej klasy rozgrywkowej, występującej ostatnio w "Okręgówce". W ten sposób mogą zatrzymać się w "A-klasie" drużyny, które zajęły na koniec rozgrywek miejsca odpowiednio 12 i 13.

Pomimo słabej dyspozycji naszej ekipy na jesieni, w drugiej części sezonu przeżyliśmy renesans. Wielu skazywało nas na rychły spadek, ale potrafiliśmy odeprzeć ich srogie przewidywania. Zmiany w zarządzie, sztabie szkoleniowym, solidnie przepracowana zima, znaczący transfer Dawida Rosłonia z Unii Krzywda, włączenie do kadry Kamila Skwarka, te czynniki przyczyniły się do lepszej postawy biało-niebieskich w drugiej części sezonu. 22 wywalczone punkty dało ostatecznie 5 miejsce na wiosnę, a finalnie utrzymanie w "A-klasie".  DZIĘKUJEMY PANOWIE!!! JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sokół KrynkaKS START GÓZD
Sokół Krynka 0:8 KS START GÓZD
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Orlęta Gołaszyn 5:2 Orkan Wojcieszków
AR - TIG Huta Dąbrowa 1:3 Polesie Serokomla
Sokół Krynka 0:8 KS START GÓZD
ULKS Dębowica 2:3 Bór Dąbie
Wenus Oszczepalin 0:7 Bad Boys Zastawie

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.